کشور ایران از جمله بزرگ ترین تولیدکنندگان نایلون و نایلکس می باشد همین موضوع سبب شده که قیمت نایلون و نایلکس در ایران بسیار پایین باشد. و این قیمت پایین باعث شده که نایلون و نایلکس در مصارف مختلفی مورد استفاده قرار گیرد. از جمله این مصارف می توان به خرید های فروشگاهی، بسته بندی محصولات، برای حمل و نگهداری بارها، برای جلوگیری از رطوبت و خرابی مواد غذایی اشاره کرد.

قیمت نایلون و نایلکس در سراسر ایران

فروش نایلون و نایلکس به قیمت درب کارخانه

فروش نایلون و نایلکس به قیمت درب کارخانهبرای خرید و فروش نایلون و نایلکس روش های مختلفی وجود دارد که این روش های مختلف در قیمت گذاری نهایی محصول تأثیر دارد. یکی از این روش ها فروش، فروش از درب کارخانه می باشد چون واسطه ها حذف می شود قیمت محصول کاهش پیدا می کند و از نظر اقتصادی برای خریدار نیز مقرون به صرفه می باشد.

تهیه جدید ترین انواع نایلون و نایلکس

تهیه جدید ترین انواع نایلون و نایلکسدر حال حاضر با بهره گیری از تکنولوژی های مدرن انواع جدید نایلون و نایلکس تولید و روانه بازار می شود که می توانیم بر حسب نیاز خودمان انواع مختلفی از آن را تهیه نمود.

انواع نایلون های کیلویی  جدیدعبارتند از:

 1. پلاستیک دسته موزی
 2. نایلون دسته تقویت
 3. پلاستیک دسته زنبیلی
 4. پلاستیک رکابی

لیست قیمت فروش نایلون و نایلکس در سراسر کشور

لیست قیمت فروش نایلون و نایلکس در سراسر کشورنحوه قیمت گذاری برای نایلون و نایلکس بستگی به مواد مصرفی  کارخانه تولیدکننده دارد. و از جمله عوامل موثر در تعیین  قیمت نایلون و نایلکس میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • نوع مواد بادی پایه
 • کیفیت مواد نایلونی مصرفی
 • نوع شفاف کننده
 • میزان سفارش محصول
 • نوع دستگاه دوخت
 • نوع دستگاه تولیدی
 •  هزینه هایی مانند برق و ….

تولیدی پلاستیک دسته دار در اصفهان این نایلکس ها را با قیمتی بسیار مناسب به مشتریان خود عرضه می نماید و از این طریق گامی بزرگ را در اقتصاد کشور برداشته است؛ و سبب رونق اقتصادی و اشتغال جوانان این مرز و بوم شده است.

پخش عمده نایلون و نایلکس در کشور

پخش عمده نایلون و نایلکس در کشورمرکز فروش نایلون در همه مناطق و شهر های کشور  وجود دارد. و مراکز زیادی  در سطح تمام شهرها هستند که نایلون و نایلکس را به صورت عمده در بین فروشگاه ها و مغازه ها پخش می کنند. البته فروشگاه های اینترنتی زیادی هستند که نایلون و نایلکس را به صورت عمده در سر تا سر کشور به فروش می رسانند که کلیه افرادی که خواهان خرید اینترنتی نایلکس می باشند می توانند به راحتی از این سایت ها خرید کنند.

بازار بزرگ فروش نایلون و نایلکس در تهران

بازار بزرگ فروش نایلون و نایلکس در تهراناگر میخواهید نایلون پلاستیکی خرید کنید می توانید به مرکز فروش نایلون در تهران و به نمایندگی نایلون مراجعه کنید. و انواع نایلون و نایلکس را با قیمتی بسیار مناسب و در رنگ و طرح های مختلف خریداری کنید. در بازار بزرگ فروش نایلون در تهران امکان خرید نایلون به صورت عمده نیز وجود دارد.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *