تولید نایلون
خانه / نایلکس / قیمت عمده نایلکس رکابی سفید

قیمت عمده نایلکس رکابی سفید

یکی از بخشهایی که اکثر انواع نایلکس ها طراحی و تولید می شوند، بخش تجارت است. ما نیاز مشتری را در نظر می گیریم و کیسه ای تولید می کنیم که پاسخگوی نیازهای او باشد. انواع نایلکس رکابی سفید کیسه هایی هستند که به دلیل سهولت استفاده و کیفیت بالا در میان انواع کیسه ها خودنمایی می کنند. هر مشاغل ممکن است کیسه های مختلفی نیاز داشته باشد و ما با طیف گسترده ای از محصولات این نیاز ها را پاسخ می دهیم.

قیمت عمده نایلکس رکابی سفید

تولید انواع نایلکس رکابی در ابعاد مختلف

تولید انواع نایلکس رکابی در ابعاد مختلف انواع مختلفی از کیسه های پلاستیکی وجود دارد ، ما می توانیم به شما کمک کنیم نوعی متناسب با نیاز خود انتخاب کنید و در هزینه های غیر ضروری صرفه جویی کنید. ما برای بخشهای مختلف صنعت ، غذا و تجارت تولید می کنیم. به عنوان تولید کننده ، می توانیم از نظر اندازه ، کیفیت و ضخامت کیف ها ، نیازهای مشتری را تنظیم کنیم. بخشهایی که ما در تهیه کیسه برای نیازهای مختلف تخصص داریم. مشخصات اصلی کیسه پلاستیکی نایلکس رکابی:

هنگام انتخاب پلاستیک دسته دار ، باید یک سری متغیرها را بررسی کنیم که باید آنها را در نظر بگیریم.

ضخامت پلاستیک

ضخامت پلاستیک معمولاً با اندازه گیر اندازه گیری می شود ، این واحد مورد استفاده برای اندازه گیری مواد بسیار نازک است. یک سنج برابر است با یک چهارم میکرون. به عنوان مثال ، یک ورق پلی اتیلن با ضخامت ۱۰۰ گیگابایت برابر با ۲۵ میکرون (۰٫۰۲۵ میلی متر) است. یا ضخامت فویل در کیسه های خلا مهم است ، زیرا فشار وارد شده روی غذاهای بسته بندی شده در خلا می تواند باعث شکستگی شود. ضخامت این کیسه ها معمولاً ۱۲۰ میکرون است.

انواع پلاستیک

پلی اتیلن برای تولید طیف گسترده ای از محصولات استفاده می شود. با توجه به کاربرد پذیری آن ، از تنوع رنگ و ضخامت می توان استفاده کرد و از آن برای چاپ بسیار استفاده می شود. پلی پروپیلن مشخصه اصلی این نوع پلاستیک شفافیت و براق بودن آن است که آن را به محصولی مناسب برای نمایش محتوای کیسه تبدیل می کند.

استفاده از کیسه پلاستیکی

بسیار مهم است که ما کاربردی را که می خواهیم از پلاستیک خود استفاده کنیم در نظر بگیریم. اگر قرار است حاوی غذا باشد ، پلاستیک باید از نظر کنترل کیفیت عبور کند.

عرضه بهترین نایلکس رکابی سفید

عرضه بهترین نایلکس رکابی سفید مجموعه ما اقدام به عرضه نایلکس رکابی سفید با بهترین کیفیت نموده است. این کیسه ها در پلی اتیلن و پلی پروپیلن ارائه می شوند که در تراکم های مختلفی تولید می شوند و باید با مقررات بهداشتی و بهداشتی مطابقت داشته باشند. محافظت عمده ترین کاربرد در بخشهای صنعتی کیسه های پلاستیکی است. اکنون با ما در تماس باشید و ما در مورد نیازهای شما تحقیق خواهیم کرد. ما شما را در نوع بسته بندی و اندازه ای که مناسب ترین محصول شما است راهنمایی می کنیم و خرید ارزان قیمت نایلکس رکابی را برای شما رقم می زنیم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمود حیدری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129345972
آدرس کانال: aradnylex@
اینستاگرام: aradnylex
پست الکترونیکی: aradnylex@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز خرید نایلکس شفاف

کارخانه نایلون سازی به عنوان یکی از مراکز تولید کننده نایلکس شفاف و با کیفیت بوده که پس از تولید این محصول آن را به صورت انبوه و عمده در اختیار مراکز فروش ظروف

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام