تولید نایلون
خانه / نایلکس / قیمت انواع نایلکس شفاف رکابی

قیمت انواع نایلکس شفاف رکابی

امروزه برای حمل راحت تر میوه ها و بسته بندی کردن کالاها از انواع پلاستیک استفاده می کنند. پلاستیک یک ماده مضر برای طبیعت و حیوانات در حال زندگی در ان است. پلاستیک ها در انواع مدل ها و رنگ ها و و سایز و اندازه و طرح های متفاوت یافت می شوند. این محصول معمولا در رنگ های سفید و مشکی کاربرد بیشتری دارند. نایلکس شفاف رکابی یکی از انواع متفاوت و پر کاربرد در همه ی عرصه ها است.

قیمت انواع نایلکس شفاف رکابی

مشخصات انواع نایلکس شفاف

مشخصات انواع نایلکس شفاف یکی از مشخصات این نایلکس ها وجود سایز های متفاوت در دسته ی پلاستیک هاست. رنگ بندی زیبا و طرح های متنوع از دیگر مشخصات این نایلکس است.

این پلاستیک ها دارای قیمت بسیار پایین هستند‌. به راحتی می توان روی این نایلکس ها را طراحی کرد و برخی از برند ها و فروشگاه ها برای توسعه کار های خود تبلیغات گسترده ای بر روی این نایلکس ها انجام می دهند.

یک بار مصرف بودن جنس این نایلکس ها و نازک بود و سبک بودن پلاستیک ها دیگر ویژگی ان است. بهداشتی و تمیز ماندن وسایل در داخل نایلکس ها و محافظت از ان ها دیگر ملاک بهترین مارک نایکس شفاف است. مصرف بشر از فرایند های نفتی رو به افزایش است و این یک نشانه بسیار خطر ناک هم برای زندگی حیوانات است و هم زندگی خود انسان ها. گرچه برای راحتی بشر از این ماده خطرناک استفاده می شود چون پلاستیک ها ساخته ی دست انسان ها هستند محیط زیست متضرر می شود.

ان ها برخی از انواع پلاستیک را به وجود آوردند که قابلیت بازیافت دوباره ی ان در پلاستیک ها وجود داشته باشد.

برخی از افراد از پلاستیک ها کمتر استفاده می کنند و کیسه های پارچه ای و سبد هایی را جایگزین این پلاستیک ها می کنند. به دلیل مصرف زیاد پلاستیک ها و رواج زباله ها در طبیعت برخی از دانشمندان برای جلوگیری از این افتضاح به فکر چاره افتادند. رنگ این نایلکس ها سفید است و به صورت شفاف همه ی اجزای داخل ان قابل نمایش است. مدل این نایلکس به مدل لباس رکابی مردانه است به همین دلیل به مدل ان رکابی می گویند. حمل بار با این نوع پلاستیک به دلیل داشتن دسته بسیار راحت است .

فروشگاه جدیدترین نایلکس شفاف رکابی

فروشگاه جدیدترین نایلکس شفاف رکابی نایلکس ها به صورت کیلویی و به صورت عمده به فروش می رسد. توزیع نایلکس شفاف به دست تولید کننده های ان ها برای سهولت کار مصرف کننده انجام می شود. نایلکس شفاف جدید در انواع مختلف در بازار ها یافت می شوند و فروش و توزیع زیاد این ها باعث می شود تا چرخه ی تولید پلاستیک افزایش یابد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمود حیدری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129345972
آدرس کانال: aradnylex@
اینستاگرام: aradnylex
پست الکترونیکی: aradnylex@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز خرید نایلکس شفاف

کارخانه نایلون سازی به عنوان یکی از مراکز تولید کننده نایلکس شفاف و با کیفیت بوده که پس از تولید این محصول آن را به صورت انبوه و عمده در اختیار مراکز فروش ظروف

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام