تولید نایلون
خانه / پلاستیک دسته دار / فروش انواع پلاستیک دسته دار طرحدار

فروش انواع پلاستیک دسته دار طرحدار

پلاستیک ها در انواع متفاوتی تهیه می شوند. پلاستیک فریزری ، پلاستیک دسته دار و پلاستیک های طرح دار و فانتزی از انواع مختلفی هستند که برای کاربردهای متفاوت درست می شوند . پلاستیک دسته دار طرحدار به دو منظور ساخته می شود اول اینکه این پلاستیک ها برای جابجایی اجسام و مواد مناسب هستند و دوم اینکه این نوع پلاستیک ها با طرح هایی که بر روی خود دارند، مناسب برای تبلیغات هستند.بسیاری از برندها سعی می کنند تا با عرضه اینگونه پلاستیک ها محصول خود را تبلیغ کنند.

فروش انواع پلاستیک دسته دار طرحدار

روش نگهداری پلاستیک دسته دار

روش نگهداری پلاستیک دسته دار

پلاستیک دسته دار طرح دار انواع متفاوتی و با کیفیت های متفاوت ساخته می شود. برای این پلاستیک ها بر اساس نوع و اندازه متفاوتی که دارا هستند مصارف مختلفی نیز دارند. برخی از سایز ها بسیار کوچک هستند که بیشتر برای مصارف بهداشتی و داروخانه‌ای کاربرد دارند. برخی دیگر در سایز متوسط هستند؛ که برای انواع پوشاک ها و برند ها قابل استفاده است و برخی دیگر نیز بسیار بزرگ هستند؛ که برای فروشگاه ها و سوپر مارکت ها تهیه می شود که در آن مواد غذایی گوناگون گذاشته می شود .

بسته به نوع و کیفیت، پلاستیک دسته دار صادراتی نیز تولید می شود . پلاستیک های دسته دار به کشورهای همسایه صادر می شود. این پلاستیک ها کیفیت مناسبی دارند و مواد اولیه به کار رفته در آن مناسب و مرغوب است .

در برخی موارد کشورها برای نوع خاصی از برندهای خاص، پلاستیک های خاصی را سفارش می دهند. پلاستیک های صادراتی بعد از تولید به کشورهای همسایه همانند قطر، عراق و ارمنستان صادر می شود.

پلاستیک های دسته دار را برای اینکه بتوانیم در خانه به خوبی نگهداری کنیم ؛ باید به صورت رولی پشت سرهم تا کنیم و آنها را درون یک جعبه دستمال کاغذی قرار دهیم . سپس یکی یکی می توانید از آن ها دوباره استفاده کنید . اینگونه پلاستیک ها را که مقاوم و دسته دار هستند را می‌توان تا چندین بار مورد استفاده قرار داد.

خرید انواع پلاستیک دسته دار طرحدار

خرید انواع پلاستیک دسته دار طرحدار

  • خرید پلاستیک دسته دار معمولاً به نوع استفاده و همچنین طرحی که برند یا فروشگاهی خاص آن را ارائه می دهد، به وجود می آید ساخته می شود . این نوع پلاستیک ها برای این هستند که محصولات خاص یک کارخانه یا برند فروشگاه را بر روی خود تبلیغ کنند. قیمت این نوع پلاستیک ها بسته به تعداد رنگ و همچنین کیفیت پلاستیک بستگی دارد. طرح پلاستیک دسته دار با توجه به تنوع رنگ ها و همچنین طراحی بر روی پلاستیک های دسته دار باعث می شود که در قیمت نهایی این محصول تغییر ایجاد شود.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمود حیدری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129345972
آدرس کانال: aradnylex@
اینستاگرام: aradnylex
پست الکترونیکی: aradnylex@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش پلاستیک دسته دار کیلویی

پلاستیک دسته دار کیلویی یکی از محصولاتی است که توسط مرکزهای فروش عمده به بازارهای خرید و فروش در کشور عرضه می شود. بازار پلاستیک دسته دار رنگی و شفاف و سفید به

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام