تولید نایلون
خانه / نایلکس / تولید کننده نایلکس دسته دار | محل تهیه آن به قیمت درب کارخانه

تولید کننده نایلکس دسته دار | محل تهیه آن به قیمت درب کارخانه

تولید کننده نایلکس دسته دار با عرضه بهترین نوع کیسه و پلاستیک دسته دار در حجم عمده، قیمت ارزانی را برای فروش آن در نظر دارد که برای حمل انواع مواد غذایی، دارویی و اقلام مناسب با آن با بهترین مواد اولیه درجه یک تولید شده است.

تولید کننده نایلکس دسته دار

فروش نایلکس به قیمت درب کارخانه

قبل از خرید باید توجه داشته باشید که هر چه نایلکس با کیفیت بالاتری تولید شود قیمت بالاتری نسبت به انواع بی کیفیت آن دارد. فروش عمده نایلکس، توسط عمده فروشی ها و کارخانه های تولید نایلون و نایلکس می باشد که با قیمت روز نایلکس اعلام می شود.
این مجموعه در تولید و پخش نایلکس دسته دار سفید، نایلکس شیری، کیسه فریزر و … فعالت دارد و مشتریان عزیز می توانند از طریق همین سایت محصولات مورد نیاز خود را در سایزهای مختلف به قیمت درب کارخانه خریداری کنند.

کارخانجات تولید نایلکس دسته دار

تولید و فروش نایلکس

کارخانه تولید نایلکس رکابی در تهران باکیفیت ترین و بهترین نایلکس دسته دار را تولید و عرضه می کند و در مراکز مختلفی ماننده مرکز فروش نایلون در تهران، نمایندگی ها و فروشگاههای آنلاین به فروش می رساند.
بازار نایلون تهران علاوه بر پلاستیک دسته دار انواع نایلون دسته تقویتی، نایلون دسته دار تبلیغاتی، نایلون دسته موزی و … را در سراسر کشور توزیع می کند.

موارد کاربرد نایلکس دسته دار

تفاوت انواع کیسه پلاستیکی

نایلکس دسته دار کاربرد فراوانی در حمل بیشتر اقلام خریداری شده دارد و به نسبت نایلون قیمت ارزان تری دارد. مثلا کیسه دسته دار شفاف در سوپرمارکت ها، میوه فروشی ها، داروخانه ها و … و نایلکس شیری در بیشتر فروشگاه های مواد غذایی به صورت چاپدار مورد استفاده قرار می گیرد.

تولید نایلکس دسته دار در رنگ های متنوع

نایلکس دسته دار در رنگ های متنوعی تولید و هر کدام بر اساس تقاضای بازار عرضه می شود. رنگ های پر مصرف این محصول شامل:

  • شفاف
  • مشکی
  • شیری
  • زرد
  • آبی
  • سبز

هستند که می توان براحتی در سایزهای مختلف در بازار تهیه نمود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمود حیدری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129345972
آدرس کانال: aradnylex@
اینستاگرام: aradnylex
پست الکترونیکی: aradnylex@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز خرید نایلکس شفاف

کارخانه نایلون سازی به عنوان یکی از مراکز تولید کننده نایلکس شفاف و با کیفیت بوده که پس از تولید این محصول آن را به صورت انبوه و عمده در اختیار مراکز فروش ظروف

کانال تلگرام