تولید نایلون
خانه / نایلکس / تولید انواع نایلکس رکابی مشکی در ایران

تولید انواع نایلکس رکابی مشکی در ایران

نایلکس رکابی مشکی از عمده محصولات پلاستیکی محسوب می شود که کاربرد فراوانی در زندگی روزمره انسان ها دارد، این محصول در ابعاد و اندازه های مختلفی تولید شده و شامل دو دسته برای حمل آسانتر بار می باشد، تولید نایلکس رکابی مشکی در ایران با استفاده از درجه یک ترین متریال اقدام به تولید اقسام متفاوتی از این محصول کرده و آن را در سایزها و بسته بندی های گوناگون به صورت کلی روانه بازار کرده است.

تولید انواع نایلکس رکابی مشکی در ایران

روش تولید نایلکس رکابی

روش تولید نایلکس رکابی روش تولید نایلکس رکابی با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های تولید نایلون انجام می گیرد، تولید این محصول شامل چندین مرحله می شود که در ادامه به طور خلاصه و به زبان ساده تمام مراحل را شرح خواهیم داد،در ابتدا موادی که برای تهیه این نایلکس مورد نیاز است تهیه می شود، این مواد همان پلیمرها هستند که از طریق صنایع پتروشیمی در اختیار تولید کنندگان نایلکس قرار می گیرند.

مواد پلیمری در ابتدا توسط دستگاه مخصوص به نام اکسترودر ذوب مس شوند، حرارت این دستگاه تمام گرانول های پلی اتیلن را ذوب کرده و بعد از آن مواد وارد قالب حلقوی ماشین می شوند، از طریق خرطوم های اطراف دستگاه بادی به این مواد مذاب دمیده می شود و قسمت های انتهایی نایلکس خنک می گردند، در این بخش شدت بادی که دمیده می شود سبب ایجاد عرض های متفاوت در آن می شود.

بعد از این مرحه نایلکس ها به حالت رول وارد قسمت دوخت شده و بخش هایی که نیاز به دوخت دارند به هم وصل می شوند، نایلکس های رکابی و دسته دار توسط دستگاه پانچ مخصوص دسته دار می شوند و این کار توسط دستگاه دسته زنی انجام خواهد شد، بعد از این مرحله تمام نایلکس های رول شده بسته بندی شده و روانه بازار می شوند.

فروشگاه بهترین نایلکس رکابی مشکی

فروشگاه بهترین نایلکس رکابی مشکی فروشگاه بهترین نایلکس رکابی مشکی انواع متنوع این محصول را به شکل کلی و مستقیم عرضه می کند، محصولات ارائه شده در بازرگانی نایلکس رکابی از درجه یک ترین و مرغوب ترین مواد پلیمری ساخته شده و با تضمین کیفیت در اختیار مشتریان قرار می گیرد، این نایلکس در سایزها و اندازه های مورد نظر خریدار قابل تولید می باشد.

قیمت نایلکس رکابی مرغوب بسیار ارزان و مقرون به صرفه ارائه می شود زیرا شیوه توزیع این محصول در این فروشگاه به طور مستقیم و بی واسطه بوده بنابراین با کمرنگ شدن نقش واسطه ها امکان تعادلی کردن قیمت و کاهش آن از سوی فروشنده وجود دارد، در سایتی که پیش روی شماست تمام نمونه های نایلکس مشکی رکابی قرار داده شده و امکان خرید و سفارش آن به شیوه آنلاین وجود دارد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمود حیدری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129345972
آدرس کانال: aradnylex@
اینستاگرام: aradnylex
پست الکترونیکی: aradnylex@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز خرید نایلکس شفاف

کارخانه نایلون سازی به عنوان یکی از مراکز تولید کننده نایلکس شفاف و با کیفیت بوده که پس از تولید این محصول آن را به صورت انبوه و عمده در اختیار مراکز فروش ظروف

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام